Έχετε δύο λεπτά να σας μιλήσουμε για το newsletter μας; Ανακαλύψαμε έναν τρόπο να λαμβάνετε απευθείας άρθρα στο ηλεκτρονικό σας ταχυδρομείο.
Για λόγους ασφαλείας δεν μπορούμε να αποκαλύψουμε περισσότερα, θα πρέπει να συμπληρώσετε τη διεύθυνση email σας στο παρακάτω πεδίο και να πατήσετε το κόκκινο κουμπί. Αλλιώς, πατήστε το μπλε κουμπί και θα ξυπνήσετε στο κρεβάτι σας συνεχίζοντας να πιστεύετε ό,τι σας λένε.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.