Για ευχετήριες κάρτες, συγχαρητήρια στις μητέρες μας, δώρα, γλυκά, λουλούδια, προσκλήσεις σε φιλανθρωπικά gala, fan mail, φακελάκια με άνθρακα και επικοινωνία μας βρίσκετε εδώ: info @ tokoulouri com.
Για μπίζνες και μηνύσεις μας βρίσκετε εδώ: corporate @ tokoulouri com.
Σε γενικές γραμμές να μην περιμένετε απάντηση ή δημοσίευση των μηνυμάτων σας, καθώς πιστεύουμε οτι η επικοινωνία μιας εφημερίδας είναι εξ ορισμού μονόδρομη.
Η συντακτική ομάδα του Κουλουριού.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.