Μέσω πούλμαν με οδηγό τον Θανάση Αντετοκούνμπο θα επιστρέψει στη Λιλ η εθνική μπάσκετ μετά την τελετή έναρξης των Ολυμπιακών
Σύσσωμη η Εθνική Ομάδα μπάσκετ, δίπλα στον σημαιοφόρο Γιάννη Αντετοκούνμπο και την Αντιγόνη Ντρισμπιώτη, επιθυμεί να βρεθεί στην ...
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.