Εισαγωγή
Η παρακάτω πολιτική αφορά στον τρόπο χρήσης και προστασίας των προσωπικών δεδομένων των χρηστών που επισκέπτονται την ιστοσελίδα www.tokoulouri.com.
Ποια δεδομένα συλλέγονται
Το «Κουλούρι» συλλέγει τα εξής δεδομένα των χρηστών που επισκέπτονται και χρησιμοποιούν την ιστοσελίδα:
- Την διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (email) όσων χρηστών επιλέξουν να εγγραφούν στο newsletter, προκειμένου να τους αποσταλλεί το εβδομαδιαίο ενημερωτικό δελτίο. Οι χρήστες μπορούν να απεγγραφούν ανά πάσα στιγμή και εάν το επιθυμούν, μπορούν να ζητήσουν την πλήρη διαγραφή της διεύθυνσής τους επικοινωνώντας με το info @ tokoulouri com. Το «Κουλούρι» δεν μοιράζεται, ούτε θα μοιραστεί ποτέ τις διεύθυνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου των χρηστών του με οποιονδήποτε άλλον, ενώ δεσμεύεται να τις χρησιμοποιεί αποκλειστικά για τον σκοπό για τον οποίο παραχωρήθηκαν.
- Δεδομένα που συλλέγονται μέσω των cookies ή δεδομένα χρήσης της ιστοσελίδας που καταγράφονται με ανώνυμο τρόπο στον server του «Κουλουριού». Για τα cookies, δείτε τη σχετική ενότητα στους όρους χρήσης της ιστοσελίδας.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.