Τσάκωνας
Πάτησα κατά τύχη 666 φορές συνεχόμενα το λογότυπο σας, και τότε με πήρε τηλέφωνο ο Τσάκωνας και άρχισε να λέει ανέκδοτα. Πολύ ωραία έκπληξη, ευχαριστώ!
Σωτήρης Λεζές, Κουκάκι
Πάτησα κατά τύχη 666 φορές συνεχόμενα το λογότυπο σας, και τότε με πήρε τηλέφωνο ο Τσάκωνας και άρχισε να λέει ανέκδοτα. Πολύ ωραία έκπληξη, ευχαριστώ!
Σωτήρης Λεζές, Κουκάκι
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.