Στραβές εικόνες
Οι εικόνες στο site σας είναι λίγο στραβές, μπορείτε να ισιώσετε τα κάδρα; Δεν μπορώ να τις βλέπω.
Μαίρη Παναγιωταρά, Ηλιούπολη
Οι εικόνες στο site σας είναι λίγο στραβές, μπορείτε να ισιώσετε τα κάδρα; Δεν μπορώ να τις βλέπω.
Μαίρη Παναγιωταρά, Ηλιούπολη
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.