Έξαλλος, αλλά και ελαφρώς ανακουφισμένος αισθάνεται αυτή τη στιγμή ο Νότης Χ., ο οποίος βρίσκεται κολλημένος στην Καλλιρρόης, προσπαθώντας να φτάσει στη δουλειά του.
Ο 38χρονος άνδρας, εντόπισε τον οδηγό που κατά τη γνώμη του ευθύνεται για το κυκλοφοριακό κομφούζιο και βρίσκεται κολλημένος πίσω του, κορνάροντας και βρίζοντας. «Τον βρήκα τον μ@λ@*κα, πάει σαν κότα, κοιμάται όρθιος, έχει προκαλέσει χάος ο π@*π@ρ*ας», σχολίασε ο οδηγός για να προσθέσει:
«Ρε τον κερατά, ξύπνα ρε φίλε, προχώρα, έχει κολλήσει όλο το σύστημα εξαιτίας σου, ξύπνααααααα». Ο άνδρας συνέχισε να ουρλιάζει και να βρίζει ακατάληπτα για ώρα, καταλήγοντας πως αν δεν υπήρχε ο συγκεκριμένος οδηγός που κοιμόταν, θα είχε φτάσει στη δουλειά εδώ και τουλάχιστον μισή ώρα.
Μείνετε συντονισμένοι στο «Κουλούρι» για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.