Τις προγραμματισμένες του συναυλίες σε Μασσαλία, Πράγα και Μιλάνο ανέβαλλε ο Μπρους Σπρίνγκστιν λόγω προβλημάτων υγείας, με αρκετούς χιλιάδες φαν του να βλέπουν τα εισιτήριά τους να πηγαίνουν στράφι.
Ωστόσο, από τη δύσκολη θέση ανέλαβε να τους βγάλει όλους ο Στέφανος Κασσελάκης, με τον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ να στριμώχνει ανάμεσα στις επισκέψεις του σε Παλαιστίνη και Πελοπόννησο και την αντικατάσταση του «αφεντικού» στις πόλεις που δεν κατάφερε να βρεθεί.
Ο πολιτικός, θα ερμηνεύσει τόσο τις γνωστές επιτυχίες του καλλιτέχνη, όσο και δικές του προγραμματικές θέσεις, με την υποδοχή του κοινού στα μέρη που ήδη εμφανίστηκε να είναι ενθουσιώδης. «Πάντα στηρίζω τα αφεντικά», αρκέστηκε να σχολιάσει ο κ. Κασσελάκης.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.