Σάλος προκλήθηκε την περασμένη εβδομάδα, όταν διέρρευσαν βίντεο με τον γιο του Βαγγέλη Μαρινάκη, Μιλτιάδη, να χορεύει μεθυσμένος στο πάρτι της εταιρείας του στα Ποδειδώνια, δίπλα στην Ελένη Φουρέιρα, φέρνοντας την τραγουδίστρια σε δύσκολη θέση.
Αρχικά, κάποιες λίγες ιστοσελίδες και λογαριασμοί στα social media δημοσίευσαν τα επίμαχα βίντεο, τα οποία ωστόσο εξαφανίστηκαν και καμία άλλη σελίδα δεν τα αναπαρήγαγε, προκαλώντας μυστήριο.
Ωστόσο, το «Κουλούρι» έψαξε την υπόθεση και πληροφορήθηκε πως στα βίντεο υπήρχε ένας ιός που τα εξαφάνιζε από τους υπολογιστές. Προς το παρόν, οι τεχνικοί εργάζονται πυρετωδώς για να λύσουν το ζήτημα και είμαστε βέβαιοι ότι θα το επιτύχουν.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.