Πόσο ρε γαμ@στε εκεί στο Instagram. Πόσο γαμ@στε. Και στο εδώ Instagram και στης Αμερικής. 4 λογαριασμοί μου κατέβηκαν ξαφνικά πάλι και δεν μπορείτε να τους ανεβάσετε από πουθενά στον κόσμο.
Εχθές ήμουν στη βάφτιση και δεν μπορούσα να ανεβάσω στόρι με το κωλόsuspend σας. Το μ@νί που σας πέταγε, το μ@νί, μην αρχίσω τις Χριστοπαναγίες. Γ@μώ το μ@νί που σας πέταγε στο Instagram. Πόσο μ@νοπ@να είσαστε ρε.
Τι τα φτιάχνετε ρε καραγκιόζηδες αφού δεν μπορείτε να τα συντηρήσετε γ@μώ το μ@νί που σας πέταγε, τι τα φτιάχνετε τα Instagram, γελοίοι τύποι, ε γελοίοι.
Έχεις δώσει 5 εκατομμύρια στόριζ στο Instagram και να κάνεις τον σταυρό σου για το αν θα μπεις. Γ@μώ το μ@νί που σας πέταγε, μ@νουπ@να γ@μημέν@. Γ@μιέστε ρε μ@νουπ@να της λάσπης εκεί στο Instagram, γ@μιέστε πατόκορφα, κι εσείς στην Αμερική, γ@μιέστε μ@νουπ@να.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.