Symphonyyyyyyy, playing with me,
Look into my eyes and seeeeeeee
Πραγματικά, τι κομματάρα. Τι, κομματάρα λέω. Αριστούργημα. Δεν μπορώ να ξεκολλήσω με τίποτα, το τραγουδάω συνέχεια και η Ευγενία με μαλώνει γιατί ξυπνάω τα παιδιά και μαζεύονται αδέσποτα.
People walk away but never say goodbyeeeeeeeeeeeeee
Someone stole the moon tonight,
Took my light,
Everything is black and whiteeeeeeeeeeee
Who’s the fool who told you boys don’t cryyyyyyyy?
Αχ δεν μπορώ, αλήθεια. Συγκινούμαι και ανατριχιάζω. Μπράβο για ακόμη μια φορά και στους συμπατριώτες μας και στους Ευρωπαίους που στήριξαν τέτοιο άσμα. Μακάρι να μεταφραστεί και στα ελληνικά και να δούμε την εξαιρετική αοιδό και στα μέρη μας για συναυλία.
Baby, promise me you hold me again
I’m still taken from this hurricane,
This hurricaneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Αχ..
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.