Ιδανικά δένει με το άρθρο μας για τον ερχομό των πρώτων κρύων στην Ελλάδα αυτή η φωτογραφία που βρήκαμε με μια αναζήτηση στο Google, χρησιμοποιώντας την λέξη «κρύο».
Η φωτογραφία αυτή, η οποία έχει δημοσιευτεί σε διάφορα σελίδες ενημερωτικού χαρακτήρα και ανήκει σε κάποιο ξένο πρακτορείο, είναι ό,τι πρέπει για το κείμενο αυτό και φυσικά θα την χρησιμοποιήσουμε χωρίς να ρωτήσουμε κανέναν, όπως κάνουμε εδώ και τόσα χρόνια και όπως κάνουν άλλωστε τόσα σάιτ που σέβονται τον εαυτό τους.
Το παιδάκι με τον σκούφο, τα χιόνια και το μπουφάν που φοράει, δένουν υπέροχα με τη θεματική της κακοκαιρίας και του χειμώνα, με αποτέλεσμα ο συντάκτης μας να είναι απόλυτα ικανοποιημένος με την συγκεκριμένη επιλογή. Άλλες φωτογραφίες που απορρίφθηκαν, ήταν μερικές που έδειχναν βροχές, αστραπές και στεναχωρημένους ανθρώπους να κοιτάνε έξω από το παράθυρο.
Το διαδίκτυο είναι πράγματι αστείρευτο όταν δεν έχεις υποχρεώσεις.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.