Διαστάσεις επιδημίας φαίνεται πως έχει πάρει μία νέα πάθηση που εξαπλώνεται με γοργούς ρυθμούς στους κύκλους των αθλητικών δημοσιογράφων.
Συγκεκριμένα, δεκάδες είναι οι συνάδελφοι από αθλητικά σάιτ που ενώ δημοσιεύουν άρθρα με τις τοποθετήσεις και τις αντιδράσεις του Δημήτρη Γιαννακόπουλου όταν αυτές είναι ακίνδυνες ή έχουν κάποια θετική δήλωση, την ίδια στιγμή δεν βλέπουν αντίστοιχα βίντεο με ρατσιστικές, σεξιστικές και υβριστικές συμπεριφορές.
Σύμφωνα με τους ειδικούς, πρόκειται για μία σπάνια πάθηση που απομονώνει την όραση κι έτσι δεν εμφανίζονται ποτέ μπροστά τους τα αρνητικά βίντεο, χωρίς να υπάρχει σε καμία περίπτωση σκοπιμότητα, με επιστήμονες να αποδίδουν στην ίδια ασθένεια και την αδιαφορία της Τροχαίας στα βίντεο με επικίνδυνη οδήγηση που ανεβάζει ο ιδιοκτήτης της ΚΑΕ ΠΑΟ.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.