Ιδιαίτερη εντύπωση προκάλεσε στο εγχώριο φίλαθλο κοινό η είδηση πως το Final 8 του κυπέλλου μπάσκετ δεν θα μεταδωθεί από την ΕΡΤ.
Το γεγονός αυτό στοίχισε πολύ και στο δίδυμο των Βαγγέλη Ιωάννου-Δημήτρη Χατζηγεωργίου, οι οποίοι ωστόσο δεν σκοπεύουν να καθίσουν με σταυρωμένα τα χέρια. Κι αυτό, γιατί όπως ανακοίνωσαν, θα ταξιδέψουν κανονικά στην Κρήτη και θα διοργανώσουν watch party μέσω YouTube.
Όσοι συνδεθούν, θα έχουν την ευκαιρία να βλέπουν ζωντανά τις αντιδράσεις των δύο σχολιαστών, και να ακούσουν τις αγαπημένες τους ατάκες, όπως «Σλούκι Λουκ», «Σουτ από τις 45 μοίρες», «χιτσκοκικό φινάλε» καθώς και νέες επιτυχίες.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο, καθώς οι λεπτομέρειες αναμένεται να ανακοινωθούν σύντομα.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.