Πλημμύρισε το Instagram κατά τη διάρκεια των πασχαλινών εορτών από posts και stories χρηστών του, οι οποίοι ανέβαζαν φωτογραφίες από τα ταξίδια τους, συνοδεύοντάς τις με το κομμάτι «Ταξίδι» της Μαρίνας Σπανού.
Έτσι, η δημοφιλής πλατφόρμα αποφάσισε να γλιτώσει από τον κόπο τους Έλληνες χρήστες και με τη δημιουργία ενός ειδικού αλγόριθμου, θα τοποθετεί πλέον αυτόματα το κομμάτι σε όλα τα μελλοντικά ταξιδιωτικά post και stories, χωρίς να μπορεί ο χρήστης να το αναιρέσει.
Προς το παρόν, η λειτουργία αυτή δεν θα επεκταθεί και στο εξωτερικό, αν και οι ιθύνοντες του μέσου δεν αποκλείουν τίποτα.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.