Στον έβδομο ουρανό παραμένουν για ακόμη μία ημέρα οι Βασίλης Μπισμπίκης και Δέσποινα Βανδή, σύμφωνα με καλά εξακριβωμένες πηγές.
Το ζευγάρι, ξύπνησε σήμερα πιο ερωτευμένο ποτέ, έπειτα από έναν ύπνο όπου το spooning βρέθηκε σε πρώτο πλάνο, έφαγαν πρωινό στο κρεβάτι και δέχτηκε όπως κάθε πρωί καντάδα από λατίνους μουσικούς.
Στη συνέχεια, λευκά περιστέρια έφεραν τριαντάφυλλα στην τραγουδίστρια, ενώ ο ηθοποιός ερμήνευσε μία σκηνή από τον Ρωμαίο και την Ιουλιέτα στην αγαπημένη του, όσο εκείνη έγραφε ένα ακόμη τραγούδι για τον έρωτά τους.
Αφού φιλήθηκαν για περίπου δύο ώρες, παρουσία φωτογράφων, αναχώρησαν για τις δουλειές τους. Το ρεπορτάζ ωστόσο δε σταματάει εδώ, αφού όπως είμαστε σε θέση να γνωρίζουμε, ο έρωτάς τους δυναμώνει κάθε λεπτό που περνάει κι έτσι θα επανέλθουμε άμεσα για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.