Αλήτες
Είστε το χειρότερο site ειδήσεων που έχω συναντήσει ποτέ. 9 στα 10 άρθρα σας λένε ΤΡΑΓΙΚΑ ψέμματα! Θα έπρεπε να σας χώσουν όλους μέσα για διασπορά ψευδών ειδήσεων και πρόκληση πανικού. Αλήτες!
Γιάννης Κωσταντόπουλος, Τρίκαλα
Είστε το χειρότερο site ειδήσεων που έχω συναντήσει ποτέ. 9 στα 10 άρθρα σας λένε ΤΡΑΓΙΚΑ ψέμματα! Θα έπρεπε να σας χώσουν όλους μέσα για διασπορά ψευδών ειδήσεων και πρόκληση πανικού. Αλήτες!
Γιάννης Κωσταντόπουλος, Τρίκαλα
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.