ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ
ΡΙΚΣΕ ΦΟΛΑ ΣΤΟ πλαισιο ΤΑ ΜΠΑΣΤΑΡΔΙΑ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΕΠΙΔΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΕΛΕΓΑ ΑΣΧΙΜΑ χωρισ να τουσ βρισω η να γραψω ψεματα ΓΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΙΝΕΖΟΥΣ ΣΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΣΤΗΛΑΝΕ ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΑΔΕΙΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΤΟΥ ΠΑΡΗΓΗΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΙΝΕΖΟΙ ,ΦΟΛΑ ΣΤΑ ΜΠΑΣΤΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΟΛΟ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΛΑΙΣΙΟ ΠΟΥ ΜΕ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ.ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΓΑΜΑΣ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΗ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΘΕΜΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΥ ΕΛΑΤΩΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΟΥΣ ΟΠΟΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟ ΟΤΙ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΩΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΩΣ ΑΝΑΛΩΣΙΜΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ,ΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΤΡΟΝΕ ???
Ιωακείμ Παπαδόπουλος, Καλαμαριά
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.