ΠΕΑ
ΑΞ. ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕΣ,
ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΑΡΘΡΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΕΝ ΜΕΡΕΙ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΜΟΥ.
ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΜΗΧ. ΜΗΧ/ΚΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΖΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ.
ΕΙΜΑΙ ΘΥΜΑ ΠΕΑ (ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΑΠΟ ΑΠΟΣΤΑΣΗ).
ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΡΟΠΟΥΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΣΧΕΤΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΗΙΚΗ ΕΝΕΡΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑΑΓΩΝΙΣΤΩ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΗ/ΕΞΑΛΕΙΨΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΝΟΜΗΣ ΑΥΤΗΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑΣ.
Νικόλαος Νικολάου, Λεμεσσός
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.