Μάχη πολτική
Γεια σου κουλούρι! Όλα πανε στρόγγυλα;;! Μπραβο! λατρεύω όσα γράφονται στη σελίδαα σου! τα "άρθρα" έχουν απίστευτο χιούμορ. όμως αφου έρχεται μια μάχη πολτική. δε νομίζεις ότι πρέπει να πάρετε θέση;; γιατί τα άρθρα για διπολτική διαταραχή συριζα δε βοηθάνε κανένα... ιδιαίτερσα όσους μπήκαν δωρεάν στα νοσκομεία...πηραν φάρμακα ,... όσους πήραν επίδομα ενοικείου...όσους πήραν 13 η σύνταξη. και απέναντι έχουμε τον Άδωνη και τον Βορίδη... λυπήσου μας. ωραίο το χιούμορ αλλά έχει κι αυτό τις στιγμές του.. φιλιά
Μαρία Μουράτογλου, Πετράλωνα
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.