Λολ. Μιλάμε βλέπω τα προεκλογικά σποτάκια με Τσίπρα και τους νέους και κλαίω. Κλαίω ρε, κλαίω. Καραλόλ.
Προσπαθεί ο μπούμερ να πιάσει τώρα το κλάουτ και έχει γίνει καρακριντζ. Άσε μας ρε Αλέξη, που σε έπιασε ξαφνικά φόμο και προσπαθείς να πιάσεις την σλανγκ της τζεν ζ. Ξεκόλλα τη φάση σου λίγο ρε μπρο.
Λοιπόν μπόι, τις εκλογές δεν τις χάνουμε και μην κάνεις γκόουστινγκ όταν χάσετε, μην με αφήσεις στο διαβάστηκε μανίτο μου.
Έλα τα 'παμε μαν, φιλούρες. Μητσοτάκης άουτ.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.