Ιδιαίτερα έντονη είναι τελευταία η αλλαγή του Πρόδρομου Ε. από την Νέα Ερυθραία, με τους φίλους και συναδέλφους του να παρατηρούν πως η μύτη του όσο περνάει ο καιρός γίνεται και πιο γαμψή, ενώ στην πλάτη του έχουν παρατηρήσει όγκους που παραπέμπουν σε φτερά.
Ο 41χρονος, διατηρεί τη συνήθεια να αποστέλλει σε κάθε νέα γυναίκα συνάδελφο που προσλαμβάνεται στην εταιρεία που εργάζεται αίτημα φιλίας στο Facebook μέσα σε ελάχιστα λεπτά, το οποίο και συνοδεύει με προσωπικό μήνυμα καλωσορίσματος. Κάθε φορά που το κάνει αυτό, χάνει το τρίχωμα από το κεφάλι του, ενώ μυρίζει όλο και πιο άσχημα, με το φαινόμενο αυτό να αποδίδεται πάντως σε σύμπτωση.
Το «Κουλούρι» προσπάθησε να επικοινωνήσει με τον άνδρα, ο οποίος μάς ενημέρωσε ότι δεν είχε καλό σήμα, καθώς βρισκόταν σε μεγάλο υψόμετρο. Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.