Με απορία αλλά και προβληματισμό παρακολουθεί τα trends στο ίντερνετ 29χρονος, ο οποίος για ακόμη μία ημέρα δεν έχει ιδέα για τι μιλάνε.
Αποκωδικοποιώντας το trend, ο άνδρας θεωρεί πως ίσως πρόκειται για κάποιο βιβλίο, κάποια σειρά, κάποιο φαγητό, κάποιο νέο μπαρ ή για όνομα Κύπριου. Ωστόσο, δεν έχει καμία διάθεση να το ψάξει, περιμένοντας υπομονετικά το επόμενο trend.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.