Ελάχιστες είναι πλέον οι πιθανότητες να είναι παραγωγικό το μίτινγκ που ξεκίνησε πριν από λίγο σε εταιρεία του Κοντόπευκου.
50 λεπτά μετά την έναρξή του, οι συνάδελφοι ακόμη συζητάνε για το πώς πέρασαν τις πασχαλινές διακοπές τους, με γνωστή συνάδελφο που μονίμως παραπονιέται ότι είναι κουρασμένη να δείχνει διαρκώς φωτογραφίες από την εξόρμησή της, κάτι που έκανε και όλο το πρωί, πηγαίνοντας από γραφείο σε γραφείο.
Μοναδικό θετικό, ότι σε μισή ώρα το μίτινγκ ρουμ είναι κλεισμένο από άλλους, οπότε λογικά η συζήτηση θα μεταφερθεί στο εστιατόριο της εταιρείας.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.