Το πρώτο της single με τίτλο «Count Your Blessings» (Μέτρα τις Ευλογίες Σου) κυκλοφόρησε την περασμένη Παρασκευή η Βερόνικα Αντετοκούνμπο, μητέρα των Θανάση, Γιάννη, Κώστα, Αλέξανδρου και Οφίλι. Το τραγούδι βρίσκεται ήδη στις πλατφόρμες Spotify, Apple Music, iTunes, YouTube Music.
Ωστόσο, το παραπάνω κομμάτι φαίνεται πως είναι μόνο η αρχή της καλλιτεχνικής καριέρας της μητέρας του Greek Freak, καθώς σύμφωνα με πληροφορίες του «Κουλουριού», πρόκειται να ερμηνεύσει τον ύμνο των ΗΠΑ, κατά τη διάρκεια του All Star Weekend του NBA στην Ιντιάνα.
Μαζί της στις δεύτερες, ο επίσης καλλιτέχνης γιος της Οφίλι, ενώ τον ρυθμό θα κρατάει με τα θρυλικά του παλαμάκια, ο Θανάσης Αντετοκούνμπο.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.