Αναστάτωσε τη Μύκονο νεαρό μοντέλο, ποζάροντας με το μαγιό του σε παραλία και προκαλώντας εγκεφαλικά στους ακολούθους τους.
Μπορείτε να δείτε τη φωτογραφία της, αρκεί αν έχετε την υπομονή να πατήσετε πρώτα εδώ, στη συνέχεια κλείνοντας μερικές διαφημίσεις που είναι εντελώς αθώες, ακολούθως βάζοντας τα στοιχεία της κάρτας σας και τέλος πατώντας μερικά κλικ ακόμα, εδώ και εδώ.
Καλή απόλαυση, φωτιά σκέτη ο νεαρός μας άγγελος.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.