Συνεχίζει τις αναπάντεχες εμφανίσεις του σε τηλεοπτικές εκπομπές ο πρωθυπουργός, ο οποίος μετά το «Καλύτερα δε γίνεται» με την Ναταλία Γερμανού, θα δώσει για ακόμη μια φορά το «παρών» στο κανάλι του ALPHA.
Συγκεκριμένα, ο Κυριάκος Μητσοτάκης αποδέχτηκε την πρόσκληση και θα αποτελέσει τον guest κριτή στο show Just the Two of Us, δίπλα στην Δέσποινα Βανδή, την Βίκυ Σταυροπούλου, την Καίτη Γαρμπή και τον Σταμάτη Φασουλή, με τη βαθμολογία του μάλιστα να μετρά κανονικά στην έκβαση του παιχνιδιού.
Ο πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας αναμένεται επίσης να ερμηνεύσει ντουέτο με τον Νίκο Κοκλώνη, ενώ προς δεν επιβεβαιώνεται πως θα πει ακόμη ένα τραγούδι, μαζί με τη σύζυγό του Μαρέβα.
Μείνετε συντονισμένοι για τη συνέχεια, με τις φήμες προς το παρόν να διαψεύδονται σχετικά με το ενδεχόμενο ο πρωθυπουργός να αποτελέσει και τον Chaser στο τηλεπαιχνίδι The Chase με την Μαρία Μπακοδήμου.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.