Για ακόμη μια φορά, η αναρχοαριστερά έδειξε ποια είναι, με την αήθη επίθεση στο πολιτικό μου γραφείο και τα άθλια συνθήματα εναντίον μου.
Πλανώνται πλάνην οικτράν, αν νομίζουν ότι έτσι θα μας σταματήσουν. Δεν γίνεται έτσι η πολιτική κύριοι. Ήδη προσλάβαμε συνεργείο μπογιατζήδων με μεράκι και όρεξη για δουλειά, ώστε να αποκαταστήσει τις ζημιές.
Έχουν μπροστά τους 13 ώρες σκληρής εργασίας, για να το κάνουν ξανά κούκλα. Κι αν χρειαστεί, θα το επιδιορθώσουν ξανά, διότι αν έχεις όρεξη, δουλεύεις και 13 και 20 ώρες χωρίς γκρίνιες και λες και ευχαριστώ.
Καθίστε εσείς άπλυτοι να γκρινιάζετε.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.