Μαζί πέρασαν το απόγευμα της Κυριακής σε γνωστή ταβέρνα των βορείων προαστίων Άδωνις Γεωργιάδης, Μάκης Βορίδης και Θάνος Πλεύρης.
Οι 3 βουλευτές της Νέας Δημοκρατίας, απόλαυσαν το γεύμα τους και φάνηκαν να βρίσκονται σε εξαιρετική διάθεση, χωρίς να είναι ξεκάθαρο στους υπόλοιπους θαμώνες τι ακριβώς γιορτάζουν. Ωστόσο, όλοι ήπιαν ένα ποτήρι κρασί παραπάνω και αντάλλαξαν πολλές φορές προπόσεις και τσουγκρίσματα, ευχόμενοι χρόνια πολλά, όντας εμφανώς συγκινημένοι.
Μετά από αρκετές ώρες παραμονής στο χώρο, αναχώρησαν λέγοντας πως «πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικά μας θα ναι», δίχως να διευκρινίζεται σε τι ακριβώς αναφέρονταν.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.