Το Πόθεν Έσχες του, όπως και είχε υποσχεθεί, παρουσίασε σε πανελλήνια πρώτη χθες το βράδυ στη Θεσσαλονίκη ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, Στέφανος Κασσελάκης.
Μάλιστα, ο νεαρός πολιτικός ανακοίνωσε πως όχι απλά θα είναι διαθέσιμο για όλους, αλλά θα τεθεί για τις επόμενες 48 ώρες σε λαϊκό προσκύνημα σε κεντρικές πλατείες της χώρας, όπου όποιος πολίτης το επιθυμεί θα μπορεί να το επισκεφτεί για να εμπνευστεί και να παραδειγματιστεί.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.