Χαλάει από σήμερα ο καιρός στη χώρα, με πτώση της θερμοκρασίας αλλά και βροχές σε όλη σχεδόν την επικράτεια.
Για το λόγο αυτό, σημαντικό είναι να έχετε μία ομπρέλα μαζί σας και να μην τη χάσετε. Μπορεί η τάση της εποχής να μην κάνει την ομπρέλα τόσο απαραίτητη, όμως παραμένει απαραίτητη. Επομένως, μην την ξεχάσετε σπίτι ή σε κάποιο άλλο χώρο, αφού έχει την τάση να βρίσκει γρήγορα νέα στέγη.
Τυχόν απουσία ομπρέλας, ίσως φέρει δυσάρεστες εξελίξεις και καλό θα είναι αν κάποιος σας στείλει μήνυμα πως δεν είναι απαραίτητη, να το διαγράψετε άμεσα.
Μείνετε συντονισμένοι για οποιαδήποτε εξέλιξη και έχετε το νου σας στις προβλέψεις.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.