Σε μια νέα αποκάλυψη προχώρησε ο Κυριάκος Βελόπουλος, ο οποίος μετά τις επιστολές του Ιησού, έφερε στην επιφάνεια και μία ακόμη, επιστολική ψήφο τη φορά αυτή, προς την Ελληνική Λύση για τις προσεχείς ευρωεκλογές.
Σύμφωνα με τον πρόεδρο του κόμματος, η υπογραφή του Ιησού είναι ολοφάνερη, όπως και το έτος γέννησης (0) και τα στοιχεία του (της Παναγίας και του Κρίνου) και δεν χωράει η παραμικρή αμφιβολία.
Απόψε μάλιστα, αναμένεται να οργανώσει συνέντευξη τύπου όπου και θα την παρουσιάσει στον ελληνικό λαό, παρουσία θεολόγων, ιστορικών και εκλογολόγων. Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.