Τους λόγους που ενώ τρώει διαρκώς, εξακολουθεί να πεινάει, αναζητάει τα τελευταία 24ωρα ο Κώστας Μπακογιάννης.
Ο δήμαρχος Αθηναίων, εμφανίζεται ιδιαίτερα ανήσυχος, αφού παρά το γεγονός πως επισκέπτεται συνεχώς τα αγαπημένα του εστιατόρια, ενώ τρώει τακτικά και σπίτι του, το αίσθημα της πείνας δε λέει με τίποτα να τον εγκαταλείψει.
Μάλιστα, ο πολιτικός επισκέφτηκε πρόσφατα και ειδικό ιατρό, ο οποίος τον εξέτασε για την ύπαρξη των παρασίτων της ταινίας στο έντερο, ωστόσο δεν εντόπισε τίποτα. Στη συνέχεια τον ρώτησε πόσο μεγάλες είναι οι μερίδες που βάζει στο πιάτο του, με τον κ. Μπακογιάννη να απαντάει «ποιες μερίδες».
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.