Το αγαπημένο του τελετουργικό της Δευτέρας ακολούθησε και σήμερα ο Στέφανος Μ. από του Ζωγράφου, κατά την είσοδό του στην εταιρεία που εργάζεται.
Ο 44χρονος, αφού καλημέρισε τους συναδέλφους του και τους ρώτησε πώς τα πέρασαν κατά τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου, άρχισε να τους περιγράφει αναλυτικά κάθε δική του δραστηριότητα, χωρίς φυσικά κανείς να του το ζητήσει.
Ο άντρας μάλιστα ανέφερε και ονόματα φίλων του χωρίς κανένας να τους γνωρίζει, ενώ δεν δίστασε να δείξει μέχρι και φωτογραφικό υλικό από τις εξορμήσεις του, μπροστά στα αδιάφορα βλέμματα των άλλων υπαλλήλων.
Αυτή την ώρα, σύμφωνα με πληροφορίες μας, ο Στέφανος εργάζεται, όμως ετοιμάζεται για δεύτερο γύρο διηγήσεων κατά την ώρα του γεύματος.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.