«Είσαι μία κουκλίτσα», «Πανέμορφη», «Καλά, δεν έχω λόγια», «Τι τέλεια φωτογραφία είναι αυτή ταλεντάρα μου», είναι μερικά μόνο από τα σχόλια που κοσμούν τη νέα φωτογραφία προφίλ στο Facebook της Αναστασίας Π. από το Πικέρμι.
Στη νέα αυτή φωτογραφία, βλέπουμε την 29χρονη να ποζάρει μπροστά από κάτι άσχημα λουλούδια, με το φως αλλά και την έκφραση του προσώπου της να μην την κολακεύουν ιδιαίτερα, αν θέλουμε να είμαστε αντικειμενικοί, ενώ και το αυτί της πετάει.
Παρ' όλα αυτά, η πλειονότητα των αντιδράσεων είναι καρδούλες, κυρίως από άντρες φίλους της, ενώ άπαντες δείχνουν να τη θεωρούν πανέμορφη και να αποθεώνουν μια επίσης πολύ μέτρια εώς αδιάφορη αντικειμενικά φωτογραφία.
Το «Κουλούρι» ερευνά τη μυστήρια αυτή το δίχως άλλο υπόθεση και θα επανέλθει για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.