Εκτός σύνδεσης πρέπει να ήταν χθες ο Μάνος Σ. από το Ψυχικό, ο οποίος έχει στηρίξει το Ισραήλ από την αρχή της διαμάχης με την Παλαιστίνη, καταδικάζοντας απερίφραστα τις επιθέσεις της Χαμάς και τοποθετώντας σημαίες του Ισραήλ στο προφίλ του στο Facebook.
Ο 45χρονος, δεν προχώρησε χθες σε κάποιο σχόλιο, με τις εκτιμήσεις να αναφέρουν πως λογικά αντιμετώπισε κάποιο θέμα με τη σύνδεσή του στο διαδίκτυο και δεν κατάφερε να ενημερωθεί για τις εξελίξεις.
Το «Κουλούρι» αναμένει να επανέλθει η σύνδεσή του για να μπορέσει να εκφράσει τη θέση του και θα επανέλθει μόλις αυτό συμβεί.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.