Φανερά ξεκούραστος και ανανεωμένος επέστρεψε από τις διακοπές του στα Τζουμέρκα ο Στάμος Δανέζης, ο οποίος εργάζεται σε συνεργείο αυτοκινήτων στο Ίλιον.
Ο 36χρονος, ξύπνησε νωρίς, ήπιε τον καφέ του και στη συνέχεια κατευθύνθηκε στο μαγαζί, όπου και επιδόθηκε στα καθημερινά του καθήκοντα, φορτίζοντας αρκετές άδειες μπαταρίες από αυτοκίνητα που είχαν μείνει.
«Φόρτισα τις μπαταρίες μου και τώρα είμαι πανέτοιμος για τη συνέχεια», σχολίασε ο Στάμος, ο οποίος στη συνέχεια κατευθύνθηκε στον πάγκο του και έβαλε το κεφάλι του μέσα σε μηχανές για να ελέγξει αρκετά μηχανολογικά προβλήματα.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.