Κάτι παραπάνω από εμφανής ήταν ο σκοπός ευχαριστήριου ποστ 42χρονου στο Facebook, το απόγευμα της ημέρας των γενεθλίων του.
Όπως έγινε φανερό, ο άνδρας προχώρησε στην παραπάνω ανάρτηση με μοναδικό στόχο την εκμαίευση περισσότερων ευχών, μιας και δεν ήταν ευχαριστημένος από τη μέχρι εκείνη την ώρα συγκομιδή.
Πράγματι, ο αριθμός των ευχών στα σχόλια κάτω από την ανάρτηση ήταν σημαντικός, καθώς αρκετοί από τους διαδικτυακούς φίλους του 42χρονου βγήκαν από τη δύσκολη θέση μιας άμεσης ευχής, επιλέγοντας την εύκολη λύση του σχολίου κάτω από ένα δημόσιο ποστ.
Το «Κουλούρι» επικοινώνησε με τον άνδρα, ο οποίος δε θέλησε να κάνει κάποιο σχόλιο, ευχαριστώντας μας απλά για τις ευχές μας, παρά το γεγονός πως η αλήθεια είναι ότι δεν του είπαμε ποτέ τα χρόνια πολλά.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.