Φανερό είναι πλέον ότι ο Κωνσταντίνος Μ. από το Μοσχάτο δεν προσπαθεί καν να γίνει συμπαθής στους συναδέλφους του.
O 35χρονος, ένεκα της ονομαστικής του εορτής, σε αντίθεση με τους υπόλοιπους εορτάζοντες που πήγαν στο γραφείο γλυκά και αλμυρά, έφερε φρούτα, σε μια ξεκάθαρη προσπάθεια να δείξει πως έχει παρατήσει κάθε προσπάθεια.
Μάλιστα, την ώρα που γράφονται αυτές οι γραμμές, φοράει τα ακουστικά του και δεν δείχνει καμία διάθεση να δεχτεί τις ευχές των συναδέλφων του, έστω και για τυπικούς λόγους.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.