O Στέφανος Τσιτσιπάς και η Πάουλα Μπαντόσα δεν κατάφεραν τελικά να αγωνιστούν στο διπλό του μεικτού στο Wimbledon, μετά τον τραυματισμό της Ισπανίδας τενίστριας.
Η Μπαντόσα αναγκάστηκε να αποσυρθεί από το μονό, κατά τη διάρκεια του αγώνα με την Μάρτα Κόστγιουκ, καθώς δεν είχε ξεπεράσει εντελώς τον τραυματισμό της και οι ενοχλήσεις επανήλθαν. Ωστόσο, το ερωτευμένο ζευγάρι δε μοιάζει να πτοείται, αφού ήδη καταστρώνει τα σχέδιά του για τις επόμενες διοργανώσεις.
Μάλιστα, σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του «Κουλουριού», οι δυο τους έχουν αποφασίσει να αγωνίζονται με μία ρακέτα, την οποία και θα μοιράζονται, ο καθένας με ένα χέρι, ώστε να είναι διαρκώς κοντά, ενώ επιβεβαιώνονται και οι φήμες πως θα πηγαίνουν μαζί στα toilet break.
Πάντως, κανένας εκ μέρους του ζευγαριού δεν θέλησε να προχωρήσει σε κάποιο σχόλιο, με τον πατέρα του Στέφανου, Απόστολο, να ανακοινώνει ότι θα δώσει αύριο συνέντευξη τύπου για το θέμα.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.