Ιδιαίτερα μπερδεμένος δήλωνε στο στενό του περιβάλλον ο Μίλτος Τεντόγλου, ελάχιστα μετά την κατάκτηση του χρυσού μεταλλίου στον τελικό του μήκους.
Ο ολυμπιονίκης, παρατηρούσε το σήμα των Ολυμπιακών Αγώνων και αναρωτιόταν αν οι κύκλοι ήταν πάντα 5 ή απλά εκείνος τους έβλεπε περισσότερους λόγω της κατάστασης στην οποία βρισκόταν.
«Ρε μαν, πάντα βλέπω κύκλους φάση και είναι γαμώ, αλλά ξέρω γω, αυτοί ήταν τόσοι ή τριπάρω τώρα; Μπλε, κίτρινος, μπλε, κόκκινος, μαύρος, πάντα υπήρχαν όλα αυτά; Καλή φάση, τι να πω, γουστάρω», σχολίαζε μιλώντας στο «Κουλούρι» ο 23χρονος αθλητής, πριν ξεσπάσει σε συνεχόμενα γέλια.
Το «Κουλούρι» παρακολουθεί την υπόθεση του Μίλτου Τεντόγλου και θα επανέλθει φυσικά για οποιαδήποτε εξέλιξη.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.