Ποικίλα σχόλια έχει προκαλέσει το επερχόμενο live στις 29 Οκτωβρίου στο ΟΑΚΑ, με τα ονόματα του ράπερ 50 Cent και του λαϊκού αοιδού, Κωνσταντίνου Αργυρού να δεσπόζουν στο lineup.
Οι αντιδράσεις ήταν ανάμικτες, λόγω των δύο παράταιρων μουσικών ειδών που θα ενωθούν στη σκηνή της Καλογρέζας, με τον Νότη Δ από το Κουκάκι, να μη συμμερίζεται τους παραπάνω προβληματισμούς, αφού δεν έχει κρύψει ποτέ όταν ρωτάνε τι μουσική ακούει, ότι απολαμβάνει να ακούει τα πάντα.
«Στη μουσική δεν υπάρχουν ταμπέλες. Και η μέταλ και τα μπουζούκια και η house και η τραπ και η ραπ και η κλασική, όλα έχουν την αξία τους, όλες τους είναι παιδιά μου, αρκεί να με πετύχουν στην κατάλληλη διάθεση. Να, πριν λίγο χόρευα στο γραφείο με Ρουβά αλλά μετά πέτυχα ειδήσεις και το γύρισα σε Bad Religion. Κέφι να υπάρχει», τόνισε ο 34χρονος, ο οποίος σύμφωνα με πληροφορίες μας, είχε προκαλέσει βλάβη στον αλγόριθμο του Spotify για αρκετούς μήνες με τα τερτίπια του.
Το «Κουλούρι» παρακολουθεί την υπόθεση και θα επανέλθει για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.