Βλέπω ότι πάλι σας πόνεσε το πόθεν έσχες μου. Σας πειράζει που έχω δουλέψει σκληρά και έχω βάλει στην άκρη 1,5 εκατομμύριο για μια δύσκολη μέρα.
Ε λοιπόν αφού είστε έτσι, θα σας κάνω τη χάρη. Θα διοργανώσω ένα από τα θρυλικά μου πάρτυ, και αυτή τη φορά θα σας καλέσω όλους. Σφηνάκια και ναρκωτικά για όλους, να δω πόσοι φλώροι θα αντέξετε.
Όποιος μείνει όρθιος, θα του δώσω και μερικά μετρητά για επιβράβευση, να πάρει ένα ταξί να πάει να κάνει πλύση στομάχου. Δεν θα γλεντάτε εσείς την Κεραμέως, τη βασίλισσα του γλεντιού. Βάλτε ήδη ένα σφηνάκι στην υγειά σας από μένα για ζέσταμα.
Φιλάκια.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.