Μπορεί τις τελευταίες ημέρες να μην είναι ξεκάθαρο αν θα πραγματοποιηθεί το πολυαναμενόμενο debate των πολιτικών αρχηγών ενόψει των επερχόμενων εκλογών, φαίνεται ωστόσο πως η χρυσή τομή έχει βρεθεί και σύντομα θα υπάρξουν επίσημες ανακοινώσεις.
Συγκεκριμένα, στην αναμέτρηση των αρχηγών των κομμάτων θα συμμετάσχουν εκπρόσωποι όλων των παρατάξεων που είναι αυτή τη στιγμή στη Βουλή και αυτή θα φιλοξενηθεί στο Sefflix, την πλατφόρμα streaming του Μάρκου Σεφερλή.
«Θεωρούμε πως η πλατφόρμα αυτή είναι η κατάλληλη για να φιλοξενήσει το πολιτικό επίπεδο της χώρας, με τους συνδρομητές να έχουν τη δυνατότητα να επιστρέφουν στο debate όποτε θέλουν να περάσουν καλά και να ξεχαστούν», ανέφεραν στο «Κουλούρι» πηγές από το Μαξίμου.
Πάντως, προς το παρόν διαψεύδονται οι πληροφορίες πως ο Μάρκος Σεφερλής θα συμμετέχει και στο πάνελ, κάνοντας σύντομα κωμικά σχόλια μετά από κάθε γύρο ερωτήσεων.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.