Το ζευγάρι που απέκτησε σπίτι με το πρόγραμμα «Σπίτι μου» και φιλοξένησε για λίγη ώρα τον Πρωθυπουργό (σε μία εμφανή προσπάθεια της κυβέρνησης να επικοινωνήσει το εν λόγω πρόγραμμα) έχει ξαναδώσει το «παρών« σε εκδήλωση υπό τον Κυριάκο Μητσοτάκη.
Πιο συγκεκριμένα, τον Μάιο του 2023, η Ραφαέλα Καπούλα και ο Σπύρος Θεοδωρακάτος πήραν μέρος στη θεματική συζήτηση της Νέας Δημοκρατίας για την οικονομία που έγινε στα Ναυπηγεία της Ελευσίνας προεκλογικά. Μετά από αυτή την αποκάλυψη, η κυβέρνηση αναζητάει πλέον διαφορετικό ζευγάρι για να προωθήσει τον γάμο των ομόφυλων ζευγαριών.
Έτσι, ο νεαρός Σπύρος δεν θα ντυθεί τελικά γυναίκα, με το σενάριο που τον ήθελε να ζητάει από τον κ. Μητσοτάκη συμβουλές σχέσεις και τον τελευταίο να του βαφτίζει το παιδί να μην προχωράει. Τις επόμενες ημέρες αναμένεται να γίνουν οι σχετικές οντισιόν στο Μέγαρο Μαξίμου, με τον κυβερνητικό εκπρόσωπο να ανακοινώνει τις λεπτομέρειες.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.