Καμία απολύτως ανάμνηση του γιατί επισκέφτηκε μεγάλη ελληνική ιστοσελίδα δεν έχει πλέον ο Μίλτος Μ. από τα Πευκάκια, περίπου ένα λεπτό μετά το κλικ που πάτησε για να μπει.
Ο 34χρονος, χρειάστηκε να περιμένει υπομονετικά να φορτώσουν διαφημίσεις και να κλείσει συνολικά 9 παράθυρα, τα οποία τις περισσότερες φορές είτε δεν μπορούσε να βρει τον τρόπο, είτε απλά τον οδηγούσαν παρά τη θέλησή του σε διαφημιστικές σελίδες.
Πλέον, ο άντρας απλά κοιτάει τη σελίδα εκνευρισμένος, μην έχοντας ιδέα ότι σε λίγο μία ακόμη διαφήμιση αναμένεται να πιάσει το μισό της οθόνης, φέρνοντάς τον στα όριά του.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο, μόλις κλείσουμε κι εμείς τα παράθυρα που εμφανίστηκαν μπροστά μας.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.