Ιδιαίτερα ικανοποιημένος με το 13,4 το οποίο απέσπασε στις παγκυπριακές εξετάσεις αισθάνεται όπως εκμυστηρεύτηκε στους οικείους του ο Πρώτος Πρώτων.
Ο 18χρονος φοιτητής από τη Λάρνακα, μελέτησε αρκετά σκληρά όλη τη χρονιά και με πρόγραμμα, βλέποντας τις προσπάθειές του να αποδίδουν καρπούς, χαρίζοντάς του αξιοπρεπείς επιδόσεις, τις οποίες σκοπεύει να μετουσιώσει σε μια θέση το ΤΕΙ Πάφου, στο τμήμα μηχανολογίας.
«Θα είναι μια καλή ευκαιρία να ακολουθήσω το πάθος μου, σπουδάζοντας και μακριά από το σπίτι. Ανυπομονώ να ξεμπερδέψω από τον στρατό, για να ξεκινήσει η φοιτητική μου ζωή», σχολίασε ο Πρώτος Πρώτων, ο οποίος πέρασε στη σχολή του στην 87η θέση.
Μείνετε συντονισμένοι με το «Κουλούρι» για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.