Με έντονο ενδιαφέρον παρακολουθεί τις τελευταίες ημέρες το θύμα του, 34χρονος stalker που αρέσκεται να ελοχεύει πίσω από θάμνους, κρυμμένος καλά με το κεφάλι του να κοιτάει πάντα προς την μπαλκονόπορτα.
Κι αυτό, διότι το θύμα του έχει ξεκινήσει να παρακολουθεί τη σειρά του Netflix «Baby Reindeer», με τον άνδρα να διακρίνει κάποιες σκηνές στην τηλεόραση που του έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον. «Εντάξει δεν βλέπω και πολύ καλά από εκεί που κάθομαι αλλά δεν μπορώ να το ρισκάρω, θα καρφωθώ. Φαίνεται πάντως εξαιρετική σειρά, έχω ήδη ταυτιστεί με τον χαρακτήρα της Μάρθα», σχολιάζει ο 34χρονος και συνεχίζει:
«Θα προσπαθήσω να πλησιάσω σήμερα, μπας και δω καλύτερα τα τελευταία επεισόδια, μιας και έχω αγωνία. Αν με δει, θα τρέξω, τι να κάνουμε. Μου αρέσουν οι σειρές που είναι βγαλμένες από τη ζωή».
Το «Κουλούρι» ρώτησε και το θύμα επί του θέματος, όταν όμως μάς ρώτησε «ποιος stalker», κλείσαμε βιαστικά το τηλέφωνο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.