Πραγματοποιήθηκε χθες η κλήρωση των πλέι οφ της Super League, τα οποία πρόκειται να ξεκινήσουν το προσεχές Σαββατοκύριακο.
Μάλιστα, οι ομάδες του συνεταιρισμού προχώρησαν σε μία πρωτοφανή συμφωνία, αφού για πρώτη φορά μετά από πολλά χρόνια, θα επιτραπεί η μετακίνηση οπαδών σε όλες τις αναμετρήσεις, με μία μόλις προϋπόθεση.
Συγκεκριμένα, οι φίλοι των φιλοξενούμενων θα πρέπει να φέρουν μαζί τους τουλάχιστον ένα πανό κατά του Άρη Πορτοσάλτε, με τους οργανωμένους να δεσμεύονται πως θα εξασφαλίσουν την ειρηνική τους συνύπαρξη αν ο όρος αυτός ικανοποιηθεί.
Τέλος, δεν επιβεβαιώνεται προς το παρόν η φήμη πως οι ομάδες που θα εμφανίσουν τα πιο ευφάνταστα πανό θα κερδίζουν έναν έξτρα πόντο σε κάθε αναμέτρηση.
Μείνετε συντονισμένοι για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.