Εκτός της τηλεοπτικής σειράς «Χαιρέτα μου τον Πλάτανο» έθεσε η ΕΡΤ τον γνωστό ηθοποιό και σκηνοθέτη Πέτρο Φιλιππίδη, μετά και τις καταγγελίες σε βάρος του που ήρθαν στο φως της δημοσιότητας τις τελευταίες ημέρες.
Ήδη μάλιστα, οι ιθύνοντες τη δημόσια τηλεόραση φαίνεται πως έχουν βρει τον αντικαταστάτη του, με τα γυρίσματα να αναμένεται να συνεχιστούν άμεσα. Πρόκειται για ένα εξώδικο, μεγέθους τουλάχιστον 180 εκατοστών, το οποίο θα αναλάβει να συνεχίσει τον ρόλο του Παρασκευά και ήδη έχει αρχίσει να μελετάει για το ρόλο.
Στο εξής, το συγκεκριμένο εξώδικο αναμένεται να αντικαταστήσει τον ηθοποιό σε όλους του τους ρόλους αλλά και τις κοινωνικές υποχρεώσεις, ενώ σύντομα θα δώσει και την πρώτη του εφ' όλης της ύλης συνέντευξη.
Μείνετε συντονισμένοι στο «Κουλούρι» για οτιδήποτε νεότερο.
Ο Τιτανομέγιστος Καζαμίας «Το Κουάρκ» Κουλουριού και Κουραφέλκυθρου κυκλοφορεί στα βιβλιοπωλεία από την Jemma Press.
Απόψεις
Αν δεν με ψηφίσετε φέτος για αρχηγό το ΠΑΣΟΚ πάντως, μη φοβάστε, να ξέρετε πως θα έχετε τουλάχιστον άλλη μια ευκαιρία στις επόμενες εκλογές για αρχηγό, που προβλέπω πως θα είναι γύρω στο 2035. Έχω σκοπό να προσπαθώ να γίνω αρχηγός όσο με βαστούν τα πόδια μου, οι ήττες δεν με φοβίζουν - αντιθέτως κάθε ήττα είναι και περισσότερος αέρας στα πανιά μου.